+48 12 357 20 02 pn.-pt. 8:30 - 17:00 Zdalny serwis
O firmie

Co robimy?

Wdrażamy, serwisujemy, rozwijamy i integrujemy systemy Comarch ERP – i jesteśmy w tym bardzo dobrzy. Futuriti – od 2003 roku oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw (B2B). Jako Złoty Partner Comarch zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę na wszystkich etapach współpracy. Wśród naszych partnerów jest już ponad 900 firm i organizacji, reprezentujących różne branże.

Nasza misja:

POMAGAĆ PRZEDSIĘBIORCOM OSIĄGAĆ ICH CEL

Sukces osiągnięty przez naszego Klienta stanowi dowód efektywności naszej pracy. Potwierdzeniem skuteczności naszych działań są coraz lepsze wyniki, osiągane przez naszych partnerów, wyróżnianych m. in. w takich rankingach jak Gazele Biznesu czy Diamenty Forbesa. Oferujemy partnerskie warunki współpracy, skupiając się na osiągnięciu celu Klienta. Aby zapewnić naszym partnerom optymalne rozwiązania informatyczne, umożliwiające sprawne i skuteczne zarządzanie firmą bądź organizacją, stale rozwijamy naszą kompleksową ofertę. Dbamy o stabilne relacje biznesowe. Zwracamy szczególną uwagę na utrzymywanie najwyższego poziomu jakości oferowanych usług. Potwierdzeniem tego są opinie naszych Klientów – posiadamy najwięcej referencji wśród wszystkich Partnerów Comarch, oferujących swoje usługi w Małopolsce.

Wdrażane przez nas oprogramowanie charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i bezpieczeństwem, zapewniając przy tym dużą elastyczność i możliwość rozwoju zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Na specjalne zamówienie tworzymy dedykowane, innowacyjne rozwiązania, dostosowane do potrzeb naszych partnerów.

Dbamy o regularne podnoszenie kompetencji naszych pracowników, co pozwala nam mieć pewność, że sprawdzą się oni nawet w najtrudniejszych zadaniach. Nasi konsultanci posiadają doświadczenie w rozwiązywaniu problemów, dzięki czemu mogą zapewnić profesjonalny, skuteczny i terminowy serwis.

 

 

 

 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl