+48 12 357 20 02 pn.-pt. 8:30 - 17:00 Zdalny serwis

Comarch ERP Optima MyPoint /opłata roczna/

Kod produktu: OPMYPOINT_OP_ROK
Dostępność: duża ilość
Cena: 307,50 zł 307.50
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 250,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

Opis

Comarch MyPoint to narzędzie analityczne, oferujące szybką i przejrzystą weryfikacje pracy użytkowników korzystających z systemu Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, w przypadku jednego i drugiego systemu ERP musi to być co najmniej wersja 2020. Rozwiązanie MyPoint umożliwia wizualizację danych, pochodzących z dwóch kluczowych obszarów: statystyk wystawianych dokumentów oraz wyników pracy użytkownika.

 

Dzięki narzędziu Comarch MyPoint sprawdzisz jak efektywnie realizowane są procesy w Twojej firmie, w ramach korzystania z systemów Comarch ERP.

 

Narzędzie analityczne umożliwia:

 • Monitorowanie efektywności pracy firmy, korzystającej z Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL
 • Monitorowanie trendu produkcyjności w poszczególnych okresach czasu, przez kadrę zarządczą.
 • Kontrolowanie monitorowanie pracy operatorów w biurach rachunkowych – możliwość przełączania się między bazami firmowymi.
 • Kontrolowanie własnej produktywności, osiąganej w danym okresie czasu, przez pracownika.
Comarch MyPoint to narzędzie wizualizacji, które za pomocą 3  pulpitów menadżera prezentuje obszary analityczne takie jak:

 

Moja praca

Zestawienie prezentujące w przystępny, graficzny sposób, dane liczbowe opisujące pracę zalogowanego operatora, w danym okresie czasu. Pracownik może w ten sposób kontrolować własną efektywność pracy.

Z kolei możliwość weryfikacji czasu pracy i operacji na dokumentach w danym obszarze, pozwala na zaobserwowanie gdzie występują tzw. wąskie gardła, czyli z jakim typem dokumentów pracownik ma największe trudności.

 

Statystyki dokumentów

Zbiorcze wyniki efektywności, prezentujące  jak sprawnie realizowane są procesy w kontekście dokumentów. Pozwalają na weryfikacje wydajności pracy w poszczególnych obszarach takich jak:
 • Handel, 
 • Kadry,
 • Księgowość,
 • Magazyn,
 • Płatności,
 • Rejestr VAT,
 • Środki Trwałe.

Czytelny wykres przedstawia, na których obszarach operacje na dokumentach zajmują najwięcej czasu. Zestawienie zawiera również porównanie wydajności w stosunku do okresu poprzedniego. Pozwala to na monitorowanie trendu i szybkie dostrzeżenie ewentualnych spadków wydajności.

Praca użytkowników

Pulpit menadżera pozwalający na weryfikacje i monitorowanie wyników pracy poszczególnych użytkowników Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL. Funkcjonalność pozwala na monitorowanie czasu pracy w systemie, efektywności w poszczególnych godzinach oraz średnich wyników produktywności operatorów.

Zestawienie dostarcza przejrzystą informację w których przedziałach godzinowych wydajność pracy jest najwyższa. Dzięki możliwości wyboru różnych operatorów, pulpit umożliwia sprawdzenie czy w trakcie zalogowania w systemie Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL, pracownik podejmuje operacje wystawienia lub modyfikacji dokumentów.

 

 

Produkt dostępny w wersji chmurowej. Zawsze aktualny i zgodny z przepisami. Wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Szablon Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep internetowy Shoper.pl